Bałtów

Gmina Bałtów szczególnie zaprasza gości którzy chcą uciec od gwaru dużych miast i odpocząć w miejscu cichym i spokojnym.

Obiekty położone w gminie Bałtów znajdującej się w pięknym zakątku Wyżyny Świętokrzysko – Sandomierskiej, przez który przepływa malownicza rzeka Kamienna.

Bałtów noclegi położone w malowniczym krajobrazie gminy Bałtów. Do dyspozycji pokoje gościnne, agroturystyki, kawtery prywatne, domki. W celach wypoczynkowych ośrodki udostępniają place zabaw taras, huśtawkę, hamak, rowery, gril i nie tylko. Dla Gości oferuje przepyszne posiłkiprzygotowane z własnych i ekologicznych produktów. W okolicy znajdziecie Państwo wyciąg narciarski , spływ kajakowy, zabytkowy Kościół, stuletni młyn wodny, JuraPark, Krainę Koni, Zwierzyniec oraz wiele wiele innych atrakcji.

Noclegi Bałtów usytuowany jest w pięknej i malowniczo położonej miejscowości , nieopodal Ostrowca Świętokrzyskiego. Oferuje gościom miłą, domową atmosferę, niepowtarzalny klimat, a przede wszystkim spokój, którego nie znajdą Państwo gdzie indziej.

Zajazd nasz oferuje swoim gościom i klientom pełny zakres usług związanych z organizacją wszelkiego typu przyjęć.

Zaprasza zorganizowane grupy wycieczkowe lub turystów indywidualnych miejsc noclegowych

Noclegi w pobliżu od największej atrakcji turystycznej regionu- Bałtowskiego Parku Jurajskiego. Wszystkim zainteresowanym oferujemy możliwość wynajęcia sali na różne uroczystości takie jak m.in wesela, bankiety, przyjęcia komunijne i spotkania biznesowe. Zapraszamy też do naszych pokoi gościnnych, baru i restauracji.

Dysponujemy dla Państwa jednym pokojem 3-osobowym oraz jednym pokojem 4-osobowym, łazienką, toaletą i kuchnią, w której istnieje możliwość przygotowania posiłków we własnym zakresie. Pokoje wyposażone są w telewizory z możliwością odbioru TV cyfrowy Polsat oraz sprzęt muzyczny. Istnieje również możliwość korzystania z internetu bezprzewodowego.

Serwowane są potrawy regionalne oraz posiłki przygotowane z produktów ekologicznych. Szczególnie polecamy: jajecznicę na boczku, zalewajkę, pierogi z kaszanką, kluchy „bałtuchy” oraz naleśniki z jagodami i bitą śmietaną. 

Latem i jesienią czekają na Państwa lasy pełne jagód i grzybów, a na wędkarzy czeka pełna ryb pobliska rzeka Kamienna. 

Blisko od gospodarstwa znajduje się Pałac Książąt Druckich – Lubeckich z kompleksem pałacowo-parkowym, zabytkowy kościół oraz zabytkowy młyn wodny. Szczególna atrakcją dla turystów jest Park Jurajski, Zwierzyniec, ścianka wspinaczkowa. Gospodarstwa agroturystyczne położone jest w centrum Bałtowa skąd blisko jest do wszelkich atrakcji turystycznych i stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno do wycieczek pieszych, jak i rowerowych.

Gospodarstwa agroturystyczne zlokalizowane jest w urokliwej części Bałtowa, nieopodal lasu. Teren ten charakteryzuje cisza i spokój, a także przepiękna przyroda która stwarza wymarzone warunki do wypoczynku dla rodzin. Niedaleko stąd leża atrakcje Bałtowa: Zwierzyniec, tratwy, stok narciarski czy Park Jurajski Na dzieci czeka plac zabaw przed domem oraz przyjazne zwierzęta domowe. Gospodarze hodują kozy, krowy, kury, króliki i konie.

noclegi w Bałtowie, noclegi Bałtów

Możliwość komentowania jest wyłączona.