Apartamenty w centrum Mrągowa

Dla osób preferujących pobyt w mieście polecamy apartamenty 3-4 osobowe prawie w centrum Mrągowa. Do centrum i jeziora kilka minut. Apartamenty w centrum Mrągowa \ blisko centrum miasta. Bardzo blisko do 3 jezior.Do jeziora Sołtyskiego 1 min na piechotę.Do promenady nad jeziorem Czos 2 min. Do jeziorka Magistrackiego 3 min.Do ratusza i centrum 3 min. Do targowiska 1 min. Do plaży miejskiej z ekomariną. Oddzielne wejście tylko do apartamentu. Ulica bardzo spokojna, po godz.17 całkiem pusta. Parking przed budynkiem.Idealne miejsce dla osób ceniących pobyt w mieście i jednocześnie blisko jezior.W jednym jest duży pokój około 5 x 4 m i mała kuchnia około 2,6 x 2,6 m. Duże łóżko, kanapa, w kuchni dodatkowo tapczan 1 osobowy. Mała lodówka, kuchenka indukcyjna, mała zastawa kuchenna, stół, krzesła dla 4 osób. Przedpokój, mała łazienka z natryskiem.W drugim apartamencie jest trochę mniejszy pokój i większa kuchnia. Spory przedpokój i łazienka z natryskiem. W pokojach tv, wi-fi. Piłkarzyki, bilard urozmaicą pobyt. Atrakcje ośrodka – Mrongoville miasteczko westernowe w stylu dzikiego zachodu- Dni Mrągowa- Mazurska Noc Kabaretowa- Festiwal Golonki- Piknik Country- Festiwal Kultury Kresowej- Disco Pod Żaglami- Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy- Koncerty w amfiteatrze- Codziennie spływy kajakowe Krutynią kajak około 30 zł cały dzień- Spływy kajakowe Dajną z Mrągowa do Świętej Lipki- Ekomarina- plaża miejska z placem zabaw- Promenada wokół jeziora Czos Zwiedzanie okolicy ; -Gierłoż Kwatera Hitlera -Wilczy Szaniec-Twierdza Boyen w Giżycku-Kętrzyn Zamek Krzyżacki-Święta Lipka Sanktuarium Maryjne-Kadzidłowo, Park Dzikich Zwierząt-Reszel- Zamek Biskupów Warmińskich-Kosewo Górne- ferma jeleni-Mikołajki- żeglarska stolica Polski -rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich 

W Mrągowie jest wiele miejsc do wypoczynku i rekreacji. Alejki, ukwiecone skwery, galeria kamiennych rzeźby pod gołym niebem, parki, promenada wzdłuż jeziora Czos zachęcają do spacerów. Warto zatrzymać się na molo, poobserwować wodne ptactwo, żaglówki, łódeczki pływające po jeziorze i festiwalowy amfiteatr. W upalne dni spacerowicze znajdą ochłodę przy jeziorku Magistrackim, przy mrągowskich fontannach na placu PCK, Wyzwolenia i w Parku Lotników oraz na plażach i przy Źródełku Miłości.

Rodziny z dziećmi mogą aktywnie i miło spędzić czas na mini przystani żeglarskiej Ekomarinie z Centrum Edukacji Ekologicznej, boiskach Orlik, w Parku linowym przy Mrongoville czy na placach zabaw, których w Mrągowie nie brakuje.

Mrągowo domki letniskowe nad jeziorem, Mrągowo noclegi nad jeziorem czos, Mrągowo tanie noclegi, mrągowo hotele

Możliwość komentowania jest wyłączona.