Kościelisko noclegi…

Kościelisko to odpowiednie miejsce na wypoczynek zarówno letni jak i zimowy. Widoki i klimat sprzyja szczególnie zapracowanym turystom. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Kościelisko noclegi położone jest w cichym i urokliwym zakątku , zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Każdego roku organizowanych jest tu wiele imprez kulturalnych. Są to wydarzenia nawiązują do tradycji, przepełnione są muzyką, tańcem oraz śpiewem i zapewniają turystom dobrą zabawę.

Noclegi Koscielisko roztacza się stąd piękny widok na całą panoramę Tatr i okolic. Blisko stąd do wielu szlaków turystycznych prowadzących do dolin: Chochołowskiej, Kościeliskiej oraz Doliny Małej Łąki, a tym samym na szczyty tatrzańskie.

W styczniu odbywa się karnawałowa tematyczna zabawa kostiumowa, których organizatorem zabawy jest Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku. Maj rozpoczyna „Przednówek w Polanach”, czyli przegląd śpiewu pasterskiego oraz gry na instrumentach pasterskich.

Koscielisko  to doskonałe miejsce na letni i zimowy wypoczynek. Zimą blisko do wyciągów a latem świetna baza wypadowa w najpiękniesze doliny polskich Tatr.oraz wyższe partie gór. Dom usytuowany jest w sasiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Znajdziemy tu tanie noclegi czy też noclegi z wyżywieniem z pyszna domową kuchnia. 

Kościelisko jest to duża wieś o charakterze miejscowości wypoczynkowej, składająca się z 21 osiedli (dawnych osad pasterskich, tzw. polan – stąd bierze się potoczna nazwa miejscowości: Polany. To miejscowość położona u podnóża Tatr i sąsiadująca z Zakopanem Malowniczy widok na Tatry, bliskość miasta Zakopane, bogata baza kwater i ośrodków wypoczynkowych oraz umiarkowane ceny noclegów sprawiają, że Kościelisko cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które nie spotkają się tutaj z nudą. Znajdzie się tu wiele atrakcji, które nie tylko wprawiają w świetny nastrój ale także liczą. Kto raz przyjedzie do Kościeliska potem już tylko tu wraca.

Latem miejscowość oferuje:

  • mnóstwo szlaków turystycznych i rowerowych
  • wypożyczalnie sprzętu turystycznego i rowerowego
  • stadniny koni z nauką jazdy

Zimą:

  • trasy skitourowe
  • psie zaprzęgi
  • trasy biegowe
  • wyciągi narciarskie
Kościelisko tanie noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.