Noclegi w Bałtowie

Noclegi w Bałtowie położone jest w zacisznym miejscu w pobliżu lasu. Panująca cisza, spokój oraz duża przestrzeń to wspaniałe warunki do spacerów i nordic walkingu.

Do dyspozycji gości Bałtów noclegi z dziećmi to bliskość lasu i śpiew ptaków gwarantują relaks i wyciszenie, a dobry dojazd umożliwia szybkie dotarcie do wszystkich atrakcji Bałtowa.

Do dyspozycji pokoje gościnne, kwatery prywatne, agroturystyka. Kompleks noclegowy położony jest na wzgórzu, tuż obok Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska”, wzdłuż jednej z nartostrad. Tylko minuta spaceru dzieli Was od wyciągów!

Zapraszamy do odwiedzenia gospodarstwa agroturystycznego, mieszczącego się w przepięknym zakątku Wyżyny Świętokrzysko-Sandomierskiej.

Dobra lokalizacja blisko od Parku Jurajskiego umożliwia piesze dotarcie do wszystkich atrakcji turystycznych Bałtowa w bardzo krótkim czasie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się „ Zajazd pod Czarcią Stopką”, gdzie można skorzystać z pełnego wyżywienia oraz sklep spożywczo-przemysłowy „Groszek”.

Atrakcje
– Bałtowski Park Jurajski zabytkowy młyn wodny
– boisko do piłki
– stok narciarski
– Ośrodek Jazdy Konnej „Kraina Koni”
– zabytkowy Kościół
– zabytkowy pałac
– spływ tratwami
– skanseny, muzea
– kąpielisko, basen

Wypożyczamy rowery.

Bałtów domki całoroczne w spokojnej okolicy . Domki to doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Domki są w pełni wyposażone dla pięciu osób. Domki wybudowane z myślą o rodzinach z dziećmi i zjazdach rodzinnych. Dla najmłodszych oferujemy szereg atrakcji ( plac zabaw, huśtawki, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, trampolina, piaskownica ). Piękne widoki na las i cisza sprawią, że poczujecie się tu wspaniale. W pobliżu znajdują się: sklepy, apteka, kościół, bank, restauracje. Domki położone są 1,5 km od Kompleksu Turystycznego Jura Park w Bałtowie, stoku narciarskiego, stadniny koni, oraz największego w Polsce Parku Linowego Skarbka. 

W Bałtowie i okolicy znajduje się wiele atrakcji :
– JuraPark Bałtów –
– Zwierzyniec Bałtowski
– Spływ tratwami
– Zabytkowy Kościół
– Zabytkowy Pałac
– Stok narciarski
– Szlaki turystyczne
– Basen

Wólka Bałtowska to miejscowość położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim, w gminie Bałtów. Miejscowość leży na trasie zielonego szlaku rowerowego im. Witolda Gombrowicza. W miejscowości istnieje szkoła podstawowa z ponad czterdziestoletnią tradycją nauczania. W pobliżu szkoły znajduje się głaz narzutowy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.