Pensjonacik Basia

Kazimierz Dolny
ul. Czerniawy 59F
24-120 Kazimierz Dolny

 

 

 

 

Kazimierz Dolny i Pensjonacik Basia zapraszają.
Jeśli potrzebujesz spokojny nocleg w Kazimierzu Dolnym to dobrze trafiłeś.
Turystyką zajmujemy się od 1996r. Zaczynaliśmy od wynajmowania trzech pokoji do wspólnej łazienki. Dzięki zaufaniu jakim nas Państwo obdarzyliście powiększyliśmy nasz pensjonacik do 11 pokoji z własnymi łazienkami.
Pensjonacik znajduje się w cichej okolicy przy drodze wylotowej do Opola Lubelskiego. Do przepięknych kamieniczek i studni na Rynku jest 1700m. Odległość tą można pokonać pieszo w 30min, po drodze zatrzymując się przy Źródełku Miłości oraz zwiedzając Ścianę Płaczu na Kirkucie.
Do dyspozycji Państwa oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w tv, filiżanki, szklaneczki i ręczniki. Część pokoi wyposażona jest również w lodówkę. Możecie Państwo wybrać pokój z łożem małżeńskim lub z pojedynczymi tapczanami, na poddaszu, piętrze bądź parterze. Posiadamy także pokój z kominkiem i balkonem.
Przyjmujemy osoby indywidualne, grupy szkoleniowe, jak rónież wycieczki.
Jednorazowo możemy pomieścić 41 osób. Przyjmujemy grupy zorganizowane osób dorosłych, posiadamy Kartę kwalifikacyjną obiektu z aktualnymi pozwoleniami na przyjmowanie grup młodzieży szkolnej.
Dokonując wyboru oceńcie Państwo sami czyż u nas, czyli w Pensjonaciku Basia czegoś będzie Wam brakować do spokojnego i pełnego satysfakcji wypoczynku?
Aby Państwa pobyt był w pełni relaksujący na ogrodzie z drzewkami owocowymi postawiliśmy zadaszonego grilla, altanę mieszczącą do 30 osób, letni basen ogrodowy dla dużych i małych oraz leżaki.
Państwa pociechy mogą pobujać się na huśtawce, polepić babki w piaskownicy, popluskać w dziecięcym basenie, pograć w piłkę na boisku mieszczącym się w wąwozie tuż przy naszym domu, a zimą pozjeżdżać na sankach z pobliskich pagórków.

Serdecznie Zapraszamy

Kazimierz Dolny noclegi, Kazimierz Dolny kwatery, Kazimierz Dolny agroturystyka, hotele Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny pensjonaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.