PENSJONAT U KOMPERDÓW

Białka Tatrzańska
ul. Kaniówka 26
34-405 Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska usytuowana jest u podnóża Tatr, 12 km od Nowego Targu oraz 20 km od Zakopanego. Jej lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazę wypoczynkową. Na aktywnych czekają wypożyczalnie sprzętu i trasy rowerowe, a w pobliskich lasach czy też nad rzeką Białką, znajdą Państwo czas na wypoczynek w letnie dni. Zimą zapraszamy na wyciągi narciarskie, położony blisko stok „Kaniówka” posiada wspólny karnet z szeroko rozwiniętą bazą narciarską Kotelnica Białczańska. W pobliżu znajdą Państwo kilka przytulnych, regionalnych karczm, w których spędzicie miłe wieczory w towarzystwie kapel góralskich.

Dom przy ulicy Kaniówka 26 jest wybudowany w stylu regionalnym i znajduje się w odległości ok. 500 metrów od wyciągów narciarskich na stoku „Kaniówka”. Wykończone w drewnie pokoje gościnne 2, 3 oraz 4-osobowe mieszczą się na pierwszym piętrze i mają pełny węzeł sanitarny, telewizor, czajnik elektryczny i szklanki.
Opłata dzienna za pobyt obejmuje 2 smaczne posiłki: śniadanie w postaci szwedzkiego stołu z bardzo dużym wyborem potraw na zimno i na ciepło oraz obiadokolację, która składa się z dwóch dań, deseru i kompotu. Dania przyrządzamy sami na bazie zdrowej żywności pochodzącej z naszego gospodarstwa rolnego, stąd mają one niepowtarzalny smak.
Białka Tatrzańska pensjonaty, Białka Tatrzańska noclegi blisko term, białka tatrzańska ośrodki wypoczynkowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.