Sandomierz noclegi, atrakcje

Sandomierz miasto w woj. świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, nad rzeką Wisłą, na siedmiu wzgórzach, na granicy Wyżyny Sandomierskiej. Przemysłowa część miasta, zwana Nadbrzeziem leży na prawym brzegu Wisły, w Kotlinie Sandomierskiej.

 Sandomierz Noclegi w centrum Starego Miasta w Sandomierzu oferuje Państwu wynajem pokoi w pensjonatach, willach,apartamentach, hotelach, kwaterach prywatnych, agroturystykach. . Możliwość zakwaterowania grupy turystycznej.Dla Państwa wygody posiadamy także grill na tarasie skąd rozpościera się piękny widok na Kotlinę Wisły i Góry Pieprzowe. Noclegi znajdują się w jednej z najlepszych części miasta-kilka kroków od Ratusza Sandomierskiego, Bramy Opatowskiej, Trasy Podziemnej itp.

Blisko do:
-Rynek Starego Miasta
-Wąwóz Królowej Jadwigi
-Bulwar nad Wisłą
-Park „Piszczele„
-Stadion
-Basen (sauna, siłownia)

Atrakcje turystyczne regionu:
-Baranów Sandomierski
-Opatów
Kolegiata XIIw, Trasa podziemna
-Krzemionki Opatowskie
Kopalnia neolityczna (kamień pasiasty)
-Ujazd
Zamek Krzysztopór XVIIw
-Bałtów
Park Jurajski
-Kurozwęki
Zespół Pałacowy, hodowla Bizonów

Noclegi Sandomierz jest fantastycznym miejscem wypadowym dla wycieczek po całej Kotlinie Sandomierskiej, a nawet dalej.

.Cicha i spokojna okolica pośród wzgórz Wysoczyzny Sandomierskiej.Od nas tylko 15 minut spacerkiem do WĄWOZU KRÓLOWEJ JADWIGI,po przejściu którego wyjdziecie Państwo u podnóża ZAMKU i w ciągu kilku minut znajdziecie się na STARÓWCE. W niedalekiej odległości znajdują się restauracje serwująca smaczne ,świeże i niedrogie dania obiadowe.Jeśli chcecie się pokąpać,w ciągu 30 min od Sandomierza dojedziecie nad duży zalew.Natomiast zimą można korzystać ze stoków narciarskich w Konarach i Siedleszczanach.Oba stoki są w niedalekiej odległości od Sandomierza.

Agroturystyka daje propozycję odpoczynku na wsi wśród natury, nad zalewem, oferuje noclegi w gospodarstwach agroturystycznych , kort tenisowy,saunę i grotę solną. Noclegi w Sandomierzu to wspaniałe miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek,plażowania nad naszym zalewem, wędkowania, do aktywnego wypoczynku na korcie grając w tenisa, badmintona czy też w piłkę nożną, mamy też mini plac zabaw dla najmłodszych oraz wioskę indjańką w okolicy znajduję się uroczy Sandomierz oraz dużo innych atrakcji, zamków niespodzianek i tajemnic ziemi Sandomierskiej. Serdecznie zapraszamy

Sandomierz domki, noclegi Sandomierz, Sandomierz kwatery

Możliwość komentowania jest wyłączona.