Ustka noclegi

Obiekt Willa Oskar mieszczący się w Ustce konkretnie Przewłoka to wyjątkowe miejsce do urlopu nad morzem. Budynek mieści się w doskonałym miejscu konkretnie z dala od miejskiego hałasu i tłumów a do tego bardzo blisko plaży oraz morza. Naszym najmłodszym gościom udostępniamy rozrywkę w postaci placu zabaw jest to huśtawka, zjeżdżalnia, piaskownica i trampolina. Dla gości przyjeżdżających własnym transportem posiadamy parking który jest bezpłatny, niestrzeżony.
Obiekt Willa Oskar są to noclegi w przystępnej cenie nad morzem.
Dla gości przygotowaliśmy 9 dwuosobowych pokoi, cztery z nich mieszczą się na parterze Willi Oskar, pięć na I piętrze dostępne są z balkonem. Dla naszych klientów apartamenty i pokoje wyposażone są w kuchnie z jadalnią oraz stolikami i krzesełkiem do karmienia małych dzieci. Kuchnia posiada zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną, mikrofalówkę, zestaw najbardziej potrzebnych naczyń kuchennych. Do użytku oddany jest również taras, krzesła oraz stoliki i parasole.
Zaproponować możemy również trzy apartamenty są to czteroosobowe i dwa całkowicie wyposażone, dwukondygnacyjne domki wypoczynkowe. Wszystkie składają się z salonu i aneksu kuchennego oraz łazienki znajdująca się na parterze oraz dwóch sypialni które mieszczą się na pierwszym piętrze.
Ustka jest to miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, siedziba gminy wiejskiej Ustka, na historycznym Pomorzu Zachodnim. Ustka jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi.
Mieści się ono u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Ponieważ posiada swój wyjątkowy turystyczny i uzdrowiskowy charakter, jest to bardzo znane miejsce wycieczek oraz wakacyjnych wyjazdów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.