Wiejski Jarmark Wakacyjny w Wiciu

13 lipca, przy pięknej pogodzie odbył się pierwszy gminny WIEJSKI JARMARK WAKACYJNY w WICIU. Przyciągnął tłumy Gości, którzy wspaniale się bawili.

Było przy czym posiedzieć- domowe smakołyki i pożywne wiejskie jadło, występy zespołu ,, ZŁOTY ŁAN” i wiele interesujących wiadomości o gminie Darłowo i miejscowości Wicie w przystępny sposób zaaplikował, profesjonalnie prowadzący imprezę- pan Jerzy Krzyżanowski. Podsumowaniem wiedzy o naszej gminie był konkurs z nagrodami dla Gości.

Był to również bardzo dobry występ zespołu ludowego z Wiekowic- ,,Złoty Łan”. Zaprezentował ok.50 utworów ludowych we wspaniałej aranżacji. Piękne stroje, przystojni muzycy, cudowne, uśmiechnięte Panie, niezwykła muzykalność i ogromne zaangażowanie- to musi prowadzić do sukcesu! Będziemy mieli okazje podziwiać zespół,, Złoty Łan” na II Regionalnym Przeglądzie Zespołów Ludowych – ,,WICIE- FOLK” -3 sierpnia !
Wspaniale zaprezentowali się wystawcy; pięknie przygotowane stoiska, ciekawy asortyment, niepowtarzalne wyroby rękodzieła i przysmaki domowe- to wszystko było dziełem naszych sąsiadów! Jesteśmy bardzo zdolni!
Atmosfera niezwykłej gościnności, wiejski klimat, dobra organizacja, a przede wszystkim Goście, którzy bawili się znakomicie przyczynili się do sukcesu imprezy.
Dziękuję za wspólne urocze chwile i zapraszam za rok!

Darłowo noclegi zaprasza!


Możliwość komentowania jest wyłączona.